Click to order
Total: 
Coaching
Старт 17 жовтня
marathon
зворотний зв'язок від Алли Заднепровської
Пробний урок
8 відеоуроків
20+ технік
КОУЧИНГ - ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА В ДОСЯГНЕННІ РЕЗУЛЬТАТУ
Цей марафон - це не навчання коучингу. Це про вас і ваше життя. Тут ви - клієнт, і ваш коуч, у груповому форматі - Алла Заднепровська
Я розпаковую питання, що змушують розум мислити інакше, виявляючи в собі приховані ресурси для досягнення бажаних результатів
Жодних порад! Ніякої мапи скарбів! Ви творитимете її самостійно орієнтуючись на дороговказ, що веде на інший рівень життя.
*Марафон не доступний жителям РФ та РБ. Зверніть увагу, марафон проходить російською мовою у зв'язку з міжнародним форматом, де беруть участь люди більш ніж з 30 країн світу. Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння.
ЗАВДЯКИ COACHING MARATHON ВИ:
Знову відчуєте в руках кермо свого життя і зрозумієте, що ви справжній досвідчений капітан, навіть, коли штормить і весь корабель трясе
Зростаєте фінансово, активні на роботі та в громадському житті, чудово виглядаєте та знаходите час на захоплення та відпочинок
Будете вище сварок з близькими і знайдете в собі сили пробачити навіть найзліснішого кривдника, щоб не з'їдати себе зсередини
Відкинете застороги, невпевненість, причини невдач, і навчитесь кермувати своїм життям
Почнете користуватись 20+ універсальними коуч-інструментами для повсякдення
ПРОГРАМА МАРАФОНУ
Інтегруємо коучинг у головні сфери життя
Якщо ви вмієте використовувати знання на практиці, укорінювати нові навички, і щодня розвиватися - вами будуть підкорені, будь-які вершини. Це те, без чого зміни в житті не можливі.
1
РОЗВИТОК
Сфера, що в багатьох пішла глибоко в забуття. Цю прикрість, хоч і важко, але таки можна виправити тренуваннями. Завдяки коуч-інструментам ви плануватимете передусім - відпочинок, а потім роботу. А значить, точно відпочиватимете!
8
ВІДПОЧИНОК, ЗАХОПЛЕННЯ
Конфлікти та кризові ситуації між батьками та дітьми знайомі кожному. Разом ми зробимо ці взаємини надійним та міцним фундаментом вашого щасливого життя.
ДІТИ/БАТЬКИ
6
ФІНАНСОВА СФЕРА
3
Гроші - це енергія. Їх достаток дає спокій та впевненість, а їх нестача - позбавляє сну. Коли немає можливості вирішити фінансові питання, складно мати фундамент під ногами та мислити глобально. Я навчу вас взаємодіяти з цією енергією.
4
ДІЯЛЬНІСТЬ
Щоб прийти до бажаних результатів у роботі, бізнесі, у взаєминах, потрібно передусім - йти. Працювати і пробувати. Впевненість - це цілющі ліки проти засторог і топтання на місці. На марафоні ви навчитеся діяти і не відкладати на потім.

ОСОБИСТІ ВЗАЄМИНИ
2
Животворна і окриляюча сфера, що не тільки підіймає, але і кидає в тенета болю та розпачу. Я допоможу знайти баланс, гармонію, спокій, впевненість і стабільність у цій сфері.
ЗДОРОВ’Я
7
Сфера, якій присвячуємо увагу лише коли душа, на волоску тримається. Дихати здоров’ям - реально! І це робота нашого мислення. Ваша увага може віддзеркалювати як «пагубу», так і потужну підтримку. Будьте здорові!
СОЦІАЛЬНЕ ЖИТТЯ
5
Я навчу вас перетворювати взаємини з іншими людьми на джерело енергії та натхнення. І до всього - оздоровити своє соціальне життя.
COACHING MARATHON
ПЕРЕДБАЧАЄ
Інтеграція КОУЧИНГУ В ЖИТТЯ
Ви навчитесь аналізувати свої думки й робити висновки, щоб ефективно рухатись до кожного наступного заняття. Усе залежить від вашої самовіддачі
Старт 17 жовтня
Перші 3 дні марафону безкоштовні, що допоможе вам зрозуміти, чи підходить вам коучинг і чи викликає він у вас синергію
8 УРОКІВ/20+ ТЕХНІК І ЗАВДАНЬ
З 20 жовтня, усі, хто вирішить рухатись далі, продовжать чотиритижневий шлях зміни свого життя, завдяки коуч-технологіям.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ МАРАФОНУ
Марафон проходить у закритій групі телеграм.
Тому під час реєстрації на марафон, важливо вказувати коректні дані
Zoom-зустріч з Аллою Заднепровською у коучинг-форматі
Ви зможете познайомитися з Аллою особисто і навіть опрацювати з нею свій запит. Це унікальна нагода випробувати магію коучингу на собі.
ДОЄДНУЙТЕСЬ ДО COACHING MARATHON
ПЕРШІ 3 ДНІ БЕЗкоштовні
Готові до змін?
Оплачуйте зараз і пропрацюйте всі 8 сфер життя з фідбеком від Алли Заднепровської. Скористайтесь зниженою вартістю
1950 грн*
3000 грн
-35 %

Бракує впевненості, що коучинг буде вам до снаги?
Доєднуйтесь, пропрацюйте першу пробну сферу «Розвиток», відчуйте в собі силу коучингу.
Вартість після пробного періоду складе 1950 грн

Я - АЛЛА ЗАДНеПРОВСЬКА. Я ВАШ НАВІГАТОР, НАСТАВНИК, МАЯК, ДЕКОЛИ - АНГЕЛ, ДЕКОЛИ - РОЗПАЛЮВАЧ ВОГНЮ СПРОМОЖНОСТІ ПІД ВАШОЮ П’ЯТОЮ ТОЧКОЮ, І ТОЧНО ВАША 1000 % ПІДТРИМКА
за плечима маю 14 440 + годин практики, керую МКГ «Жива Справа» й навчаю в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі
коли на наших теренах майже ніхто і не чув про нього, я вже була мало не єдиним коучем в країні
мої навчальні коучингові програми, як інструмент саморозвитку, і як професія, допомогли понад тисячі людей в Україні та світі.
Я була біля джерел зародження коучингу в Україні, і працюю з ним упродовж 18 років
ЧОМУ ГОВОРЮ ТАК ВПЕВНЕНО?
Знаю, як можна змінити життя. Знаю, що в кожної, абсолютно кожної людини є надпотужний ресурс. Хочу допомогти його знайти.
Палко бажаю показати, що ви можете жити краще, як змогли це тисячі моїх клієнтів та учнів. Вочевидь результати моїх учнів насичують силами й жагою працювати і віддавати, щоби заряджатися від інших.
Хочу поділитись із вами знаннями, досвідом, навичками, які є в моєму арсеналі
ЧОМУ Я ЦИМ ЗАЙМАЮСЬ?
МОя мрія - НАВЧИТИ КОУЧИНГУ 1 000 000 ЛЮДЕЙ. СЕРЕД НИХ МОЖЕТЕ БУТИ ВИ
Відчуйте силу коучингу на собі
Історія Насті…
Будильник. Кава натщесерце й година в заторах, намагаючись дістатися на роботу. Яка ж це мука для неї - рано прокидатися. Обридла буденність. Керівниця на роботі виплескує злість. Подруга дратує черговою історією про щедрого залицяльника, і його вмовляння відправитись на Крит… а Настін чоловік і в кіно не покличе.
Щоб хоч трохи абстрагуватись, Настя гортає стрічку інсти, наштовхується на марафон із коучингу й завмирає з думкою «а що, якщо…» реєструється на пробні дні. І вирішує лишитися.
Через 4 тижні її не впізнати: залишила ненависну роботу. Забронювала путівки до Греції. Знайшла в собі безцінний ресурс і зрозуміла, що їй усе до снаги.
З’ЯВИЛИСЬ СИЛИ І МОЖЛИВОСТІ НАРЕШТІ ЗРОБИТИ ТЕ, ЩО ТАК ДОВГО БУЛО ПРОСТО МРІЯМИ. ТЕПЕР ВОНА НЕ ВІДСТУПИТЬ
Пункт - А
пункт б
1500 грн
Як вирватися? Чому те, що раніше вирувало життям більше не радує?

Що я маю зробити, щоби вирватись із цих тенет?
З цим клубком думок Настя засинала щоночі.
ДІ-СТА-ЛО
ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ МАРАФОНУ
 • Усім привіт! Влітаю в останній вагон))
  5 років тому, одна коуч-сесія радикально змінила моє життя. І в той час, коли життя кидало виклики, я була впевнена - допоможе коучинг. І Всесвіт завжди відповідає на конкретний запит.

  Мій запит вміщував питання - що робити з цим життям, усе жахливо й до того ж по всім фронтам. Марафон подарував мені, на диво, неймовірні знання й техніки, які покращили моє життя буквально за три тижні марафону. Я знайшла омріяну роботу і влаштувалась на ту позицію, про яку раніше боязко було просто подумати.
  Виявилось, розписаний план і покроковість дій показує, що моє сприйняття не таке вже і страхітливе, як є в реальності. Конкретні кроки дужче мотивують, а отримані результати додають ресурсу. На початках, деякі з тем, здались мені непосильними, але вкрай потрібними. Було боязко лишень подумати про них, але як виявилось, воно того вартувало, позаяк результати завиднілися відразу.
  Невимовно вдячна вам, що ділитесь такими інструментами пробудження до життя. Тепер маю бажання стати коучем, відчуваю жагу дарувати такі ж переживання людям, які потребують цього.
  Інтегральна школа коучингу, чекай)
  Анна Золотарьова
 • Вітаю всіх! Мої відкриття та інсайти досить різні. Алі вдалося мене «включити»! На старті було складно! У моєму випадку інсайти з кожної сфери були тільки після ручного опрацювання кожної техніки!!!

  Напрочуд дивним для мене було і те, що прості питання, в певному порядку, розкривали в мені нові грані і глибинні проблеми.
  Поставлені цілі були великими й амбіційними! Саме робота технік привела мене до виконання бажаного. Водночас я інакше побачив, цілі деяких сфер, що я обґрунтував на початку марафону. Обсяг корисної інформації й технік настільки великий, що мені забракло часу пропрацювати все за моїм запитом! Прекрасно, що матеріали залишаються з нами! Я вже декілька разів переслуховував і передивлявся їх.

  «Передусім планування відпочинку»! Ця фраза докорінно мене змінила і стимулювала! Я сам тренер, розвиваю людей і бізнес. Через цей марафон Алла стала для мене особистим коучем на ці 3 тижні! Зичу всім успіху й натхнення!

  Алло, невимовна вдячність за марафон! Хай вони будуть ряснішими й частішими! А ми спробуємо допомогти реалізувати твою мрію в 1 млн. До нових зустрічей!)
  Антон Коков
 • Вельми вдячна за можливість взяти участь у марафоні: вдалося побачити деякі речі інакше.

  Для себе зрозуміла, що розібравшись з емоціями можна вплинути й на ресурсний стан, і решта питань інших сфер синхронно приходять до ладу.
  Однак, на тренінг з емоцій не поспішатиму. Мені потрібно більше часу на освоєння отриманих знань і насадження їх у моїй щоденності.
  Дуже круто читати не тільки свої, але й Ваші рефлексії і фідбек. Це, з одного боку, показує багато спільного між нами, а з іншого те, що марафон дає відповіді персонально тобі

  Натхнення Вам в усіх починаннях!) Алі - невимовна вдячність за індивідуальний підхід у режимі власного марафону з урахуванням кількості учасників забігу)

  Це дуже цінно ❤️
  Марина Мірошниченко
 • Для мене цей марафон був чудовою можливістю навчатися саме в Алли, оскільки на більш триваліший і «живий» формат бракує ресурсу. А Марафон якраз і вирішує це питання, можна працювати асинхронно.

  Щодо темпу - відчуття справжнього марафону - біжу! Швидко, місцями важко, але так круто!

  Якщо виділяти найцінніше, то для мене це дві речі - всебічність і баланс.
  Цілі стають видимими і ясними відразу з усіх сфер, як і зайвина і нестаток.

  Алло, дякую тобі за теплий, глибинний і просякнутий підтримкою осередок!
  ❤️🌷🤗🌸⭐️
  Анна Старікова
 • Усім привіт! Коучинг уже давно моя улюблена ❤️ технологія, з якою я ходжу за ручку. Упродовж коучинг-марафону я помітила, що почала щоденно виділяти час на те, щоби зупинятись, озвучувати собі питання, давати відповіді на них, подивитися, наче з боку, думати нові думки й діяти по новому.
  Особисто я провела хороший аудит кожної сфери. Побачила, що вже укоренилось у житті, а до чого потрібно докласти зусиль. Робота над собою - найскладніша й найзахоплююча. Мої 2 останні сфери, неочікувано для мене опинилися на першому місці, і спектр дій був спрямований саме на них у перші 10 днів серпня. Мій перевантажений розум прекрасно відпочив у театрі. А душа з тілом дістали свої ресурси від прогулянки нічним містом із подругою.

  Алло, дякую за марафон! Круто було, коли ти береш одну сферу і фокусуючись працюєш із нею кілька днів. У такий спосіб бачиш, що вже справне, а над чим ще допрацювувати. Це зручно й дає ясність.

  Я тепер маю Ясність!💪
  Наталя Пєстрікова
 • Добрий ранок, ділюся результатами участі в марафоні.
  Основна ціль на марафон була познайомитися з інструментами коучингу, які дає Алла. Подивитися на саму організацію і проведення марафону і підготуватися до запуску свого, запустити свій коучинговий марафон. В процесі активно практикувала, спостерігала за собою і приємно вражена, що на пропрацьовку відкрилися сфери, яким я не приділяла уваги. Я змогла по іншому подивитися на розвиток тих сфер, які були за «сімома замками».

  В мене розпочалася внутрішня робота в сфері відносин, є перші результати. Я дослідила ті переконання з якими жила багато років, змогла їх відкрити, подосліджувати і прийняти. Рада, що використала цю можливість подосліджувати себе🥰✅
  Внутрішні зміни відразу почали відображатися і в житті, мої клієнти приходять точнісінько з тими запитами, які пропрацьовую я і я рада бути партнером і допомагати рухатися іншим✈️

  Готова йти далі вже з оновленим поглядом на себе і з повним арсеналом практичних інструментів🔥🔥🔥
  Дякую, Алла, за таку можливість❤️❤️❤️

  Надія Діжурко
Чи готові впроваджувати коучинг у життя?
Ви випробуєте на собі коучингові інструменти, зрозумієте, чи комфортно вам зі мною, і за 3 дні безкоштовної участі налагодите одну базову сферу життя - розвиток. Тоді й вирішіть, чи хочете продовжити далі.
Приєднуйтесь до марафону зараз!
Все, що потрібно: натиснути на кнопку, заповнити свої дані, після перейти за кнопкою в телеграм
Відповіді на запитання
Відповіді на запитання
Я стану вашим особистим коучем на ці 4 тижні і спрямую вас до змін у житті
Click to order
Coaching Marathon
Total: 
Made on
Tilda